Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

czwartek, 18 lutego 2016

Konkurs na Krakowianina roku - apel o głosowanie na kandydaturę Prof. Janusza Skalskiego

http://www.dziennikpolski24.pl/plebiscyt/karta/prof-janusz-skalski,32475,1520405,t,id,kid.html#glosuj

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Pamiętamy jak było w roku ubiegłym podczas konkursu. Niestety, nie docenia się tak wspaniałych ludzi jak prof. Skalski, który każdego dnia ratuje życie.

Anonimowy pisze...

Tym bardziej, że prof.Skalski został przez naszą uczelnię, a w szczególności przez rektorkę Tenderową potraktowany w sposób niegodny, uznany za persona non grata opuścił nasze mury. Wstyd i hańba tak traktować wybitnych ludzi i wspaniałych lekarzy. Zło, które wyrządziła ta ekipa rządząca naszą uczelnią jest nieobliczalne. Takie traktowanie ludzi musi odbić się na wizerunku uczelni.