Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.



Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

poniedziałek, 22 grudnia 2014

Życzę Czytelnikom bloga dużo zdrowia,
Świąt spędzonych w spokoju wraz z rodziną
oraz powodzenia w realizacji planów na nadchodzący rok
bombki

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Z wzajemością, Wszystkiego Najlepszego Panie Profesorze.

Anonimowy pisze...

Szanowny Panie Profesorze, w nadchodzącym 2015 roku, życzę Panu, aby ci głupi pismacy nie szkalowali już szlachetnych lekarzy i nie zamieszczali wiadomości takich jak ta z Limanowej
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/limanowa-znamy-przyczyny-smierci-78-letniej-pacjentki/7ek98
gdyż jak czegoś nie wiemy, to znaczy że tego nie ma. A dopuszczanie do komentowania przez internautów takich wiadomości powinno być policyjnie karane. Pełnomocnikiem prokuratury w tym zakresie proponuje ustanowić Pana Profesora Wojciecha Pluskiewicza.
Oby ten nadchodzący rok był lepszy!