Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

O homeopatii ciąg dalszy

Studia homeopatyczne - odpowiedź Prezesa NRL na pismo Rektora ŚUM

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ta uczelnia nadal się pogrąża, oczekuję niedługo kierunków "Czary w medycynie", "Nauka nowoczesnego mobbingu" ...

Anonimowy pisze...

Ktoś napisał, że żałuje lat spędzonych (straconych ?) na rozwoju naukowym. Mam takie same odczucia. To nie ma żadnego sensu i nikomu nie zależy na dobrej kadrze naukowej.

Anonimowy pisze...

Chyba pomysł na homeopatię "zapłodnił" inne uczelnie. Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, na Wydziale Biologii i biotechnologii od nowego roku akademickiego ma ruszyć specjalność "biologia w terapii". W programie między innymi zajęcia z hirudinologii i hirudinoterapii, apiterapia, dogoterapia, hortiterapia, aromaterapia, rola muzyki w terapii... Konkurencja dla Hogwartu rośnie!

Anonimowy pisze...

Walka o studenta, czyli inaczej - o etaty na uczelni, powoduje iż uczelnie otwierają coraz to bardziej egzotyczne kierunki, które nijak mają się do rzeczywistości ani do nauki. To jest prostytucja dydaktyczna. Chociaż może nie, profesjonalna prostytutka spełnia solidnie swe obowiązki. Czego nie można powiedzieć o uczelni. Bardzo smutne, ale prawdziwe.