Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

poniedziałek, 14 maja 2012

Komunikat wyborczy nr 4

Rektorem został wybrany Prof. Przemysław Jałowiecki, który uzyskał 247 głosów. Na Prof. Andrzeja Więcka głosowało 199 osób.
W kolejnym głosowaniu przystąpimy do wyboru Prorektorów.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

"Gdyby wybory miały cokolwiek zamieniać, już dawno by ich zakazano".

Anonimowy pisze...

Żenada.

Anonimowy pisze...

Szanowny Panie Profesorze,i tak jest Pan zwycięzcą, pomimo tego co się stało. Proszę przyjąć wyrazy najgłębszego szacunku i podziwu. Pozdrawiam Pana najserdeczniej.

Anonimowy pisze...

Szanowny Panie Profesorze
zgadzam się z komentarzem z 18:01 dla większości ludzi jest Pan zwycięzcą. Niech Pan robi swoje życzę wszystkiego najlepszego, pomyślności a przede wszystkim dużo, dużo zdrowia. Jest Pan Wielki.