Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

niedziela, 1 kwietnia 2012

PODSUMOWANIE MARCA

Podsumowanie marca można streścić jednym słowem „witryna wyborcza”. Ta inicjatywa okazała się strzałem w dziesiątkę. Potrzeba otwartej dyskusji na wszelkie tematy dotyczące życia akademickiego jest bezsporna. A czas przedwyborczy powinien być okresem wzmożonego zainteresowania problemami uczelni. Liczba osób odwiedzających witrynę jest bardzo znacząca, nieco brakuje komentarzy. Niektórzy twierdzą, że to wynika z przyczyn dość trudnej procedury. Pozostaje mieć nadzieję, że zainteresowanie sprawami uczelni, wyrażane także coraz większą liczbą Czytelników bloga (blisko 9000 wejść w minionym miesiącu), przełoży się na powszechny udział w kolejnych etapach wyboru członków Kolegium Elektorów, członków RW i Senatu. Najważniejszy będzie finał 14 maja, gdy wybierzemy nowego rektora i prorektorów. Nasze decyzje określą oblicze naszej uczelni na 4 kolejne lata.

0 komentarze: