Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

poniedziałek, 2 kwietnia 2012

JESZCZE O WYBORACH

Wśród pracowników niebędacych nauczycielami akademickimi mamy pracowników zatrudnionych w administracji centralnej i na wydziałach. Obie te grupy wybierają przedstawicieli do Uczelnianego Kolegium Wyborczego i do Senatu natomiast grupa nienauczycieli zatrudnionych na wydziałach (pracownicy dziekanatów, w katedrach i zakładach) wybiera swoich przedstawicieli do rad wydziałów. Przynależność do danej podgrupy reguluje Zarządzenie Rektora 30/20 z dnia 21.03.2011 roku. Jest to jednoznacznie zapisane w załączniku; Okręgi Wyborcze natomiast nie uściślone w Regulaminie Wyborczym §2 pktf i Kalendarzu Wyborów punkcie I.f.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

No cóż bałagan i niekompetencja jest zwykle...

Anonimowy pisze...

Zamęt służy ludziom takim jak Sieroń, którzy więcej mówią niż robią, a potrafią mówić wyłącznie o sobie. I to z reguły nieprawdę, wyolbrzymiając, jak w klasycznym przeroście formy nad treścią, swoje zasługi, których tak naprawdę, delikatnie mówiąc, jest niewiele. Moim zdaniem Zabrze już przegrało wraz z upadkiem inicjatywy prawyborów. Opozycja do tego Wydziału już osiągnęła cel, rozwadniając i zatruwając to skądinąd znamienite środowisko.