Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 4 listopada 2011

O życiu akademickim z Ziemi Lubuskiej

Związkowcy wygrywają z rektorem spór o 3,5 mln zł

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Strach pomyśleć jakich my to mamy zarządzających uczelniami. Oraz, że sami ich wybraliśmy, niestety. Plagiatorzy, krętacze, matacze i robiący kasę kosztem innych pracowników. A wy wyborcy cieszcie się, że w ogóle pracujecie. Prawo nie jest dla nas. Prawo jest stanowione dla innych, a my możemy robić bezkarnie wszystko. Gdzie się rozejrzeć, wszędzie jest to samo. Ale dobrze, że są czujne związki, które stanowią jedyną zaporę. Dzięki Bogu, że są.