Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.



Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

sobota, 7 maja 2011

Dalszy ciąg historii z polskiego życia uniwersyteckiego, czyli Rzeczpospolita Polska (RP) jako Rzeczpospolita Kolesiów (RK)

Protest NSZZ Solidarność 80 przeciwko decyzji o tymczasowym pełnieniu funkcji rektora A.M. przez prof. Jerzego Rudnickiego i inne apele skierowane do Premiera RP Donadla Tuska

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Porażający i przerażający obraz polskiej nauki. Tylko układy i znajomości się liczą, prawo nie istnieje lub jest to jakaś jego karykatura w najgorszym wydaniu.

Anonimowy pisze...

Szkoda, ze bez nazwisk i konkretow... Only naming and shaming!