Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

środa, 27 października 2010

Hot news z Wrocławia

Wrocławskie wydarzenia, czyli poziom polskiego, współczesnego życia uniwersyteckiego

Plagiatem rektora Medycznej zajmą się krakowscy uczeni

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

To naprawdę jakaś tragifarsa. Poziom moralny tych naukowców (przede wszystkim profesorów, którzy powinni świecić przykładem) jest zerowy. Przenoszenie sprawy do innej uczelni to po prostu jej przewlekanie. Organy naczelne (powołane do nadzoru i kontroli) się kompromitują. Wstyd i hańba.

Anonimowy pisze...

A ja myślę, że na CM UJ nie będzie się przeciągało sprawy a RW oceni plagiat i jego autora (spółdzielcę) zgodnie z prawdą i zakończy się ta żenada.