Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

wtorek, 2 marca 2010

Karuzela stanowisk w Śląskim Uniwersytecie Medycznym

Dzisiejsze wydanie dodatku Katowickiego Gazety Wyborczej (patrz link poniżej) informuje o powołaniu nowego dyrektora w Szpitalu Klinicznym nr 5. No cóż, nic nowego pod słońcem, lukratywne i prestiżowe stanowisko dyrektora szpitala klinicznego w naszej uczelni to istotnie „gorący” stołek…

Kontrolował szpital, teraz będzie w nim dyrektorem

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Doprawdy władze naszej Uczelni dobierają sobie pracowników o wątpliwej reputacji. Jak podaje prasa pedagog przeciwko któremu toczyło się postępowanie o korupcję pasuje do grona innych dyrektorów podejrzewanych o to samo.Czy tak trudno jest znaleźć uczciwego człowieka z eknomicznym lub prawniczym wykształceniem? Wszelkiego rodzaju patologia napływa do naszej uczelni i jest przyjmowana z otwartymi rękami i sadzana na wysokie stołki.