piątek, 1 lipca 2011

DZIĘKUJĘ CZYTELNIKOM

Wczoraj zanotowałem rekordową liczbę 696 wejść na blog.
Dziękuję wszystkim Czytelnikom, dzięki Wam nie tracę nadziei, że aktualna sytuacja w uczelni to tylko chwilowe zawirowanie. Widać jak na dłoni, że oczekiwania społeczności akademickiej są jednoznaczne – wrócić do normalności.
Podsumowanie aktualnych zamieszczę w najbliższym czasie.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

To raczej my studenci i pracownicy nie będący członkami Rad Wydziałów dziękujemy. Pana blog i zamieszczane komentarze pokazują nam jak wygląda demokracja i przestrzeganie prawa na uczelni. Obserwowane na co dzień ciągłe zmiany kadrowe, bezpodstawne zwolnienia i przenoszenie pracowników na inne stanowiska pracy to też rażący przykład bezprawia mający służyć zastraszeniu wśród pracowników. A strach paraliżuje i na to liczy obecna władza.

Anonimowy pisze...

Gorzej niż za kumuny, to już w czasach PRL-u było o niebo lepiej. Teraz to jakaś parodia rzeczywistości akademickiej.

Anonimowy pisze...

Witam Pana Profesora ! Jako jednego z nielicznych, ale mam nadzieję nie ostatnich Strażników Etosu Akademickiego gorąco zachęcam do przeczytania aktualnego wydania tygodnika NIE (8-14 lipca 2011). Sprawa dotyczy obecnego Rektora Politechniki Śląskiej, czyli sąsiedzkiej uczelni. Z artykułu wynika, co smutne, że znowu najwyższe stanowsko w Uczelni objęła osoba tego niegodna (vide AM Wrocław). Czy będzie to sprawa na miarę wrocławskiej uczelni ? Czy zakończy się podobnie ? Czy to jakaś "klątwa rektorów", czy może promyk nadziei, że jednak ludzie dostrzegają problem i tęsknią za normalnością ? Pozdrawiam !