Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 29 listopada 2013

Ważne uchwały KRASP-u

uchwała 23.VI

uchwała 26.VI

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Najlepsze dyskusje są wtedy, kiedy rozmawiamy o swoich sprawach, tzn. sprawach uczelni. Bo na tym się znamy - jedni bardziej inni mniej. Sprawy ogólnokrajowe dot. całej nauki są o tyle ważne, że na ich podstawie powstają dokumenty uczelniane. Ale to już sprawa posłów, lobbowania, no i ministra ds. nauki. Zobaczymy, jak się zaprezentuje osoba, która zajęła miejsce min.Kudryckiej. Wielkich oczekiwań nie mam, ponieważ ludzie, w tym naukowcy, lubią status quo i każdy, kto zapowiada rewolucyjne zmiany nie jest mile widziany. Wybory w naszej uczelni, a także w kraju potwierdzają tą tezę.