Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

poniedziałek, 1 października 2012

Inauguracja roku akademickiego w Krakowie

Nauka w Polsce wymaga reanimacji – pikieta ‘S’ na inaugurację roku akademickiego na UJ

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Nie, nauka w Polsce nie wymaga reanimacji. Ona już umarła. Oczywiście szkoły wyższe, zarówno prywatne jak i państwowe będą istnieć. Połowa z nich jednak zniknie, bo niż demograficzny w porównaniu z rokiem 2002 na to wskazuje. Wiadomo ile jest dzieci w podstawówce, ile w gimnazjum, ile w liceach. Czyli dokładnie wiadomo, ile będzie na studiach, jeżeli oczywiście współczynnik skolaryzacji utrzyma się ten sam. Ale to nie ma znaczenie, bo nauki już nie ma.