Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

środa, 18 kwietnia 2012

O DEBACIE WYBORCZEJ

Pisząc o przebiegu ostatniego posiedzenia RW wspomniałem o planowanej debacie wyborczej. Mieliby w niej wziąć udział kandydaci do objęcia funkcji rektora z wydziału zabrzańskiego. Nie zostały ustalone zasady debaty wobec czego zwróciłem się do Dziekana Prof. W. Króla z listem, w którym opisuję me oczekiwania. Dotyczą one między innymi wybrania odpowiedniego, nie będącego osobiście zaangażowanego w bieżące wybory prowadzącego debatę, określenie ram czasowych wystąpień kandydatów, sposobu prezentacji oraz ustalenia zakresu tematycznego.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ja też o wyborach, ale tych na poziomie uczelni. Skoro objawił nam się nowy reformator w osobie Prof. Więcka to dlaczego ciągle stoi on z boku i nie widzę go wśrod Sygnatariuszy witryny wyborczej. Coś tu nie gra, nie można mieć ciastko i zjeść ciastko, nie można być trochę w ciąży...Widać jasno jakąś niejasną grę, zresztą czy ktoś w uczelni zna działalność Prof. Więcka w ostatnich 4 latach na rzecz uczelni? (poza aktywnością w wydziale). Z Sulejówka trudno jest wrócić do Belwederu...no, chyba, że jest się Naczelnikiem...

Anonimowy pisze...

Już widzę, jak Sieroń staje do rzeczowej debaty:)