Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

środa, 19 października 2011

O polskich studentach

Witam
Jestem studentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego ŚUM. Chciałbym podzielić się z Panem pewnym oświadczeniem Parlamentu Studentów RP z Komisji Wyższego Szkolnictwa Medycznego. Myślę, że może Pana zaciekawić.

Oto link:
O tym jak Parlament Studentów RP uratował LEP

Pozdrawiam

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Należy Studentom pogratulować skuteczności w działaniu. Obserwowałam też ich merytoryczne wystąpienia w Sejmie i Senacie. Szkoda,że nie obserwujemy ich pozytywnych akcji na poziomie uczelni.Zmienił sie też stosunek do spraw studenckich i pracowniczych w Departamencie Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Ministerstwie Zdrowia na skutek pozytywnej zmiany w osobie nowego Dyrektora tego departamentu.

pascal pisze...

Wszystko się zmienia

Anonimowy pisze...

to może zmienić SUM na ŚUM skoro i tak wszyscy piszą skrót Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowiach :)