Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.



Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

środa, 23 lutego 2011

Kolejna wypowiedź dr Dybczyńskiego

Dr Dybczyński o uniwersytecie: Chcę lepszego dzisiaj

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Niestety ale to jest polska mentalność. Bezsensowne debaty, które niczego nie wnoszą, są obecne w każdej dziedzinie naszego życia społecznego. Zaczynając od polityki (a może szczególnie tam) kończąc często na sprawach prywatnych. Polacy dużo mówią, mało robią i uwielbiają nawzajem się krytykować i skakać do gardeł. Jest to niesamowicie przykre, szczególnie jak obserwuje się to w środowisku gdzie tak naprawdę powinniśmy się nawzajem wspierać bo bez tego żadnych zmian nie osiągniemy. Wyższe władze bezsensownie się spierają między sobą, a my szaraczki najbardziej na tym tracimy.