Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 23 lipca 2010

O uczelni przeczytane w lokalnej prasie

"To co się dzieje w szpitalu na Ceglanej to skandal"

3 komentarze:

Unknown pisze...

Nic dziwnego, szpitalem zarządza 2 pedagogów, w tym jeden z ukończonym kursem zarządzania nieruchomościami i legitymacją NIK-u.

Anonimowy pisze...

To może lepiej że pedagodzy jeżeli czytasz bloga Pana profesora to niedobrze by się stało gdyby tych 2 pedagogów studiowało w ŚUM uczelnia na samym końcu wszelkich rankingów a tak to tych 2 pedagogów ma dobre wykształcenie a i jeszcze legitymacja

Anonimowy pisze...

Proponuję najpierw skończyć Państwową Wyższą Uczelnie (nawet pedagogiczną), aby się wypowiadać o poziomie wykształcenia innych osób...na inteligencję opiniującego, kulturalnego człowieka nie przystaje - zastanów się nad sobą, albo wybierz się do szkoły, jeszcze nie jest za późno.Na głupotę nie ma rady.