Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

poniedziałek, 27 maja 2013

Uroczystości pogrzebowe Profesora Edmunda Rogali

Przed chwilą uzyskałem informację, że msza święta w intencji Profesora Edmunda Rogali odbędzie się w środę 29 maja o godzinie 11 w kościele pod wezwaniem Św. Anny w Zabrzu ul. 3-Maja, a uroczystości pogrzebowe na cmentarzu przy ulicy Czołgistów w Zabrzu.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

To dobrze, że istnieje ten blog bo przynajmniej możemy się czegoś dowiedzieć o sprawach uczelni. Na stronie SUM ani słowa o śmierci Prof. Rogali, byłego Prorektora nie znajdziemy. Typowe lekceważenie wszystkich i wszystkiego dla tej władzy...

Anonimowy pisze...

http://www.sum.edu.pl/aktualnosci.php?news=2396&wid=1&wai=&back=%2Faktualnosci.php%3Fwid%3D1