Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

poniedziałek, 10 grudnia 2012

Wyjaśnienia Rzecznika Prasowego SPSK nr 5 SUM

Szanowny Panie Profesorze,

w związku z zamieszczonym na Pańskim blogu artykułem zawierającym nieprawdziwe i krzywdzące Szpital informacje zwracam się z prośbą o opublikowanie również niniejszego sprostowania. Pełny tekst zamieszczam w załączniku niniejszego maila.

Z wyrazami szacunku,
Anna Ginał
Rzecznik Prasowy
Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 5
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Sprostowanie SUM

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Mnie ciekawi coś innego jak tylko treść artykułu i odpowiedzi ze strony szpitala. Popatrzmy, autor bloga dał w południe a już w dwie godziny później nadeszła riposta. To oznacza, że ten blog to ważna platforma informacyjna i że czyta go nadal wiele osób, także z kręgu władz uczelni. Gratulacje Panie Profesorze, oby starczyło Panu wytrwałości by nadal ten blog ciągnąć.

Anonimowy pisze...

Dzisiaj pojawił się tym razem artykuł w Gazecie Wyborczej : "Wiceminister zdrowia ostrzega szpital na Ceglanej".Informacje zawarte w tym artykule w zupełnym innym świetle przedstawiają sytuację jaka powstała w tym szpitalu niż przedstawił to rzecznik prasowy SPSK nr 5 SUM.

Anonimowy pisze...

Jewssib

Anonimowy pisze...

Obawiam się, że dziennikarka Rzeczpospolitej zbyt lotna nie jest....