Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 22 kwietnia 2011

Życzenia wielkanocne

Spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim Czytelnikom bloga.

Wojciech Pluskiewicz

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

A tu miły prezent: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9485008,Nagla_dymisja_rektora_i_prorektora_Akademii_Medycznej.html

Anonimowy pisze...

22.04.2011.
Dymisje na Akademii Medycznej

1.W dniu 21.04.2011 r. prof. dr hab. Ryszard Andrzejak złożył w Ministerstwie Zdrowia gotowość do dymisji z funkcji Rektora Akademii Medycznej.
2.W dniu 22.04.2011 r., po Kolegium Rektorskim, prof. dr hab. Marek Ziętek złożył dymisję z funkcji Prorektora ds. nauki.
3.Ministerstwo Zdrowia poprosiło prof. Ryszarda Andrzejaka, by do końca przyszłego tygodnia, tj. do dnia 29.04.2011 r. pełnił funkcję Rektora Akademii Medycznej.

Arkadiusz Förster
Rzecznik Prasowy
Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich