Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

czwartek, 14 kwietnia 2011

Ze świata polskiej medycyny uniwersyteckiej

Naukowa śmierć Człowieka Roku

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Inny temat: informacja najnowsza z sieci: " Resort pracy proponuje, aby podnieść od 1 stycznia 2012 roku płacę minimalną do 1500 zł - poinformowała minister pracy Jolanta Fedak ".

I teraz wiadać najlepiej jak niska jest płaca wykładowców lub asystentów, widać doskonale, że traktowani są jak tania, okresowa siła robocza, wykorzystywana przez wszystkich. Młody pracownik z doktoratem, może i specjalizacją, po 6 latach ciężkiej nauki dostanie jako pracownik dydaktyczny kilkaset złotych więcej niż płaca minimalna dla osoby bez żadnego wykształcenia. Parodia, kpiny, to za mało powiedziane.