Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 29 października 2010

Zawód - dyrektor

Szpital wojewódzki w Tychach pod nowymi rządami

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Tylko skierowanie pozwów do sądu powstrzymałoby tę machinę.

Anonimowy pisze...

Pewnie do Szpitala Klinicznego w Zabrzu gdzie dotąd dyrektorował Drybański przyjdzie kolejny NIK-owiec by zadbać o interesy władzy uczelni...coż za finzezja południowoamerykańska, by tak skutecznie maskować i chronić działania władzy w SUM podobno pochodzącej z demokratycznego nadania...a zwierzchnicy z NIK-u nie słyszeli nigdy o tych przedziwnych praktykach...biedaki w SK-1 nawet nie wiedzą jak będą skakać na rozkaz kolejnego autokraty... może jeszcze Drybański wyda się łagodnym barankiem?!

Anonimowy pisze...

Jeśli pan Drybański okazał się najlepszym z kandydatów, ten który przegrał tyle spraw w sądzie, to ja się pytam ile pozostali kandydaci przegrali spraw w sądzie pracy, skoro on i tak okazał się najlepszy?