Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 30 kwietnia 2010

Przeczytane w śląskiej prasie

Klinika ojca kierownika, czyli jak zwalczać nepotyzm

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

W naszej uczelni uchwała przeciwko nepotyzmowi tak szybko nie zapadnie jak to obiecuje rzecznik uczelni, ponieważ sama pani rektor jest w to umoczona po uszy. Od wielu już lat zarzuca się jej nepotyzm. Bowiem w klinice,którą kieruje mąż pani rektor pracuje także jej córka i zięć. Muszą więc najpierw ulokować swoje dzieci w innych klinikach, aby nie stała się im krzywda, a potem dopiero uchwalać przepisy anty-nepotyzmowi.Podjęli już starania w tej kwestii i niebawem będą musieli kogoś zwolnić z innej kliniki, aby zwolniło się miejsce dla swoich dzieci. Taki sam manewr zastosowano już wcześniej z doskonałym skutkiem.