25 września w 40. rocznicę powstania NZS w Muzeum Śląskim odbędzie się spotkanie byłych NZS-iaków (wstępnie przewidziana godzina to 16). Z powodu pandemii ta uroczystość jest opóźniona o rok, organizator, niestrudzony Przemek Miśkiewicz czeka na przybycie licznego grona dawnych studentów i założycieli organizacji z 1980 roku.

Do zobaczenia!

Jak wiecie, przygotowywaliśmy przez ostatnie pół roku album o NZS uczelni śląskich lat 80-90. I za chwilę będzie gotów. W trakcie y w Muzeum Śląskim - najprawdopodobniej o 16.00, co jeszcze potwierdzę. Promocja albumu, wspólne oglądanie filmu, występ chóru Zespołu Śląsk, który zaśpiewa kilka piosenek Kaczmara, Kelusa, ale też Kazika i innych - po prostu piosenki, które towarzyszyły nam w walce z komuną. Potem będziemy mogli zobaczyć się na wielkoformatowych zdjęciach i przypomnieć sobie, jak wyglądaliśmy podczas strajków 1981 roku, marszów i zadym czy wizyty papieskiej na Muchowcu. A po wszystkim bankiet- może już nie taki jak dawniej, ale będzie można zjeść smacznie przy winku czy piwku i pogadać z tymi, których nie widziało się czasami 30-40 lat. Spotkajmy się wszyscy, bo młodsi już nie będziemy. Powiadomcie innych ludzi tamtego czasu. Mam nadzieję, że covid nas nie zablokuje. Precz z komuną.

piątek, 25 września 2009

Przeczytane w katowickiej prasie

Dyrektor szpitala chce zwolnić anestezjologów

3 komentarze:

zniesmaczony pisze...

Demontaż najlepszej do niedawna kliniki okulistycznej w Polsce trwa...

D pisze...

A ja czekam z utęsknieniem na jakiś pozytywny wpis na blogu Profesora bo już powoli zaczynam wątpić czy w naszej branży jest coś pozytywnego o czym możnaby napisać...

Anonimowy pisze...

Czy ktoś z Państwa wie co się dzieje w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka ŚUM ? Czy planowane są jakieś zmiany personalne ? Wszyscy piszą o dyrektorach, a co z Radami Społecznymi szpitali klinicznych ? W GCZD w skład rady społecznej do roku 2012 wchodzą: 2 hematologów, anestezjolog, dentystka i pracownica administracji ŚUM.
Jaki jest zakres ich obowiązków ?Czy ktoś zna uposażenia członków rady społecznej ?