Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 25 września 2009

Przeczytane w katowickiej prasie

Dyrektor szpitala chce zwolnić anestezjologów

3 komentarze:

zniesmaczony pisze...

Demontaż najlepszej do niedawna kliniki okulistycznej w Polsce trwa...

D pisze...

A ja czekam z utęsknieniem na jakiś pozytywny wpis na blogu Profesora bo już powoli zaczynam wątpić czy w naszej branży jest coś pozytywnego o czym możnaby napisać...

Anonimowy pisze...

Czy ktoś z Państwa wie co się dzieje w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka ŚUM ? Czy planowane są jakieś zmiany personalne ? Wszyscy piszą o dyrektorach, a co z Radami Społecznymi szpitali klinicznych ? W GCZD w skład rady społecznej do roku 2012 wchodzą: 2 hematologów, anestezjolog, dentystka i pracownica administracji ŚUM.
Jaki jest zakres ich obowiązków ?Czy ktoś zna uposażenia członków rady społecznej ?