Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

czwartek, 27 sierpnia 2009

Ciekawostka z życia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Szpital na Ceglanej podatek płaci na ochotnika

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Nic tylko: "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" ...

Anonimowy pisze...

Oryginalne, niebanalne, nietuzinkowe wręcz genialne w prostocie podejście dyrektora do finansów szpitala – wszak to nie jego kasa. Może by tak warto było jakąś kontrolę zafundować dyrektorowi, co by swojej oryginalności do wydatków szpitalnych bardziej nie rozwinął. A tak na marginesie to ciekawe czy dyrektor Drybański podobnie zarządza własnymi, prywatnymi finansami, jeśli tak to niedługo trzeba się będzie rozglądać za trzecim etatem, a może i następnymi.

MK z Katowic